3DEXPERIENCE riešenie na cloude v BRM Aero

3DEXPERIENCE 13. 06. 2017

„Na prelome roku 2009 sme si so synom splnili sen a založili sme rodinnú firmu BRM Aero. Priviedli sme na trh výrobok, ktorý zaujal svetové trhy do tej miery, že k dnešnému dňu máme predaných 280 lietadiel v 26-tich zemiach sveta“ hovorí Ing. Milan Bříštěla, majiteľ firmy BRM Aero. 

BRM Aero má jednoduchú firemnú filozofiu – vyrábať najlepšie lietadlá vo svojej kategórii. Musí sa preto sústrediť na každý detail.

Pretože má firma svoj vlastný vývoj, hľadala riešenie pre podporu vývoja výrobku, čo potvrdzujú slová Ing. Milana Bříštěly „Pre naplnenie našej filozofie sme potrebovali najlepšie 3D riešenie na trhu. Preto sme zvolili CATIA a 3DEXPERIENCE riešenie od Dassault Systèmes v cloudovej verzii.“

Dnes BRM Aero používa 3 licence CATIA pre modelovanie a 1 licenciu pre prehliadanie. Vytvára tak „digitálne dvojča“ svojho výrobku, čo Ing. Milan Bříštěla hodnotí „Výrazne sme urýchlili proces vývoja a prechod do sériovej výroby. Voľba cloudovej verzie nám naviac ušetrila náklady na nábeh riešení a infraštruktúru. 3DEXPERIENCE riešenie nám dáva skôr netušené možnosti. Môžeme napríklad kedykoľvek implementovať špeciálne 3D nástroje potrebné pre letectvo.“

Pokiaľ sa týka ďaľších plánov, firma sa chce zamerať na podporu procesov. "S kľudným svedomím môžem povedať, že i vďaka Technodatu nemáme teraz žiadne hranice“ uzatvára Ing. Milan Bříštěla.

Pozrite sa na video o nasadení 3DEXPERIENCE riešenia v BRM Aero

 

Rodinná firma BRM Aero, s.r.o. bola založená Ing. Milanem Bříštělou a jeho synom Martinem Bříštělou v roku 2009. Od tej doby firma vyrobila skoro 300 lietadiel Bristell, ktoré lietajú v 26-tich zemiach sveta. Sídlo firmy je v Kunovicích potvrdzuje filozofiu firmy, ktorá sa zameriava na najmenšie detaily svojich výrobkov a chce vyrábať najlepšie letouny ve své kategorii.

Skupina firiem Technodat patrí k vedúcim dodávateľom riešení podporujúcich vývoj nových výrobkov a inžinierskych služieb v Českej republike a na Slovensku. Toto postavenie potvrdzuje i skoro 1000 zákazníkov, kumulovaný obrat skoro 400 mil. Kč a skoro 200 pracovníkov v piatich firmách v Českej republike a na Slovensku. Holdingová firma Technodat, CAE-systémy, s.r.o. patrí trvalo k najlepšie hodnoteným partnerom firmy Dassault Systèmes, ako dodávatelia platformy 3DEXPERIENCE a celej rady aplikácií ako sú napríklad CATIA alebo ENOVIA.

Kontaktujte nás


Bližšie informácie o tom, ako Vami vyplnené osobné údaje spracovávame nájdete tu.

ĎALŠIE SPRÁVY ZO SEKCIE: NOVINKY A ČLÁNKY

Sociálne siete