Dashboard Technodat – moderný prístup k podpore

3DEXPERIENCE 13. 08. 2020

Dashboard Technodat predstavuje moderný prístup k podpore s maximálnym využitím dostupných aplikácií 3DEXPERIENCE. K prístupu potrebujete iba základnú licenciu 3DEXPERIENCE „Collaborative Business Innovator“,  aj tak tu však nájdete všetko, čo potrebujete.
Vďaka cloudovej verzii máte svoju podporu prístupnú odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Tento benefit je vzájomný, a pretože aj my takto pristupujeme na rovnaký dashboard, dokážeme flexibilnejšie reagovať na Vaše dotazy a požiadavky. Zároveň máte dostupný aktualizovaný obsah o novinkách a zaujímavostiach z rôznych odvetví, verzií a rolí 3DEXPERIENCE.
Tento dashboard ale nie je iba o podpore. Vďaka nemu si môžete urobiť obraz, ako by ste sami mohli využiť výhody cloudovej verzie 3DEXPERIENCE a s ňou spojenej role „Collaborative Business Innovator“. Zistíte, ako fungujú jednotlivé widgety, aké ponúkajú možnosti a čo to vlastne widgety sú.

 

 

Opýtajte sa nás na možnosti pripojenia do týchto dashboardov a čerpajte informácie o webinároch, licenčných balíkoch a aktualitách zo sveta 3DEXPERIENCE.

Odbočme teraz na chvíľu od dashboardu Technodat. Zamyslite sa nad tým, ako vo firme uchovávate dôležité, citlivé a verejné informácie. Máte svoj intranet, alebo zdieľané úložisko na serveri, či len nástenku na chodbe v jedálni?
Dashboardy 3DEXPERIENCE spolu s 3DSwym komunitami, dokážu plne zastúpiť túto funkciu. Jednotlivé témy môžete spravovať a sprístupňovať ostatným užívateľom podľa miery dôležitosti a bezpečnosti a výsledok prehľadne vystaviť na dashboard, kde budú všetci Vaši užívatelia iba v roli čitateľa. Rovnako ako my s Vami zdieľame náš dashboard, môžete Vy zdieľať tú svoju v rámci firmy, alebo ako projektový dashboard so svojimi kooperujúcimi partnermi a zákazníkmi.

Zaujala Vás táto informácia? Pozrite si promo video k nášmu dashboardu a vytvorte si sami obraz o tom, aký prínos to pre Vás môže mať a ako využijete svoj prístup do 3DEXPERIENCE k podobným účelom.


Kontaktujte nás


Bližšie informácie o tom, ako Vami vyplnené osobné údaje spracovávame nájdete tu.

ĎALŠIE SPRÁVY ZO SEKCIE: NOVINKY A ČLÁNKY

Sociálne siete