Integrácia Návrhu a Simulácie v Ére MODSIM

05. 10. 2023

Vývoj Computer-Aided Design (CAD) a Computer-Aided Engineering (CAE) neustále napreduje, ale často systémy pracujú oddelene. Dôsledkom je, že návrh a simulácia zostávajú samostatnými disciplínami. No stále sa pýtame: "Nemáme už dosť času na to, aby sme plne integrovali simuláciu do nášho procesu?"

Vytvára sa tu príležitosť odstrániť neefektívnu výmenu dát, ktorá sa často odohráva príliš neskoro medzi dizajnérmi a odborníkmi na simulácie. Aktuálne špecializované simulačné nástroje nie sú dostatočne pripravené na integrovaný návrh a simuláciu.

Dovoľte nám predstaviť vám "MODSIM" - Integráciu Návrhu a Simulácie. Tento inovačný prístup umožňuje konštruktérom v oblasti dizajnu a simulácie analyzovať svoj návrh tak, ako nikdy predtým. MODSIM spojil kompletné technológie CATIA a SIMULIA na platforme 3DEXPERIENCE, čo vytvára spoločné používateľské rozhranie a dátový model pre modelovanie a simuláciu.

Tým, že integruje simuláciu už v najskoršej fáze návrhu, MODSIM umožňuje presne predpovedať, porovnávať a simulovať správanie viacerých produktov. Tento pohľad do výkonu produktu je kľúčový pre vytváranie vysokokvalitných výrobkov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky. Navyše, MODSIM zrýchľuje vývojové cykly produktov a minimalizuje potrebu rozsiahleho fyzického prototypovania a testovania.

Chcete vidieť MODSIM v praxi? Príďte načerpať inšpiráciu a zistiť, ako by tento prístup mohol pomôcť i Vašej firme. Pripravili sme pre Vás workshop, na ktorom sa dozviete o konkrétnych príkladoch, kde dizajnéri a odborníci na simulácie úspešne spolupracujú, využívajúc MODSIM na zrýchlenie inovácií. Nezmeškajte túto príležitosť na pohľad do budúcnosti integrovaného návrhu a simulácie v ére MODSIM!

Registrujte sa TU, počet miest je obmedzený!

Kontaktujte nás


Bližšie informácie o tom, ako Vami vyplnené osobné údaje spracovávame nájdete tu.

ĎALŠIE SPRÁVY ZO SEKCIE: NOVINKY A ČLÁNKY

Sociálne siete