JLR potvrdzujú svoje partnerstvo s Dassault Systèmes rozšírením platformy 3DEXPERIENCE

16. 05. 2024

Spoločnosť Dassault Systèmes oznámila, že predĺžila svoje dlhodobé strategické partnerstvo s JLR o päť rokov, čím ohlásila novú éru digitálnej transformácie v automobilke, ktorá povedie k zlepšeniu efektívnosti, kolaboratívnym inováciám a udržateľnosti v celom podniku. 

JLR pokračuje v globálnom nasadzovaní platformy 3DEXPERIENCE spoločnosti Dassault Systèmes, aby podporila komplexný vývoj všetkých svojich moderných luxusných vozidiel.  Viac ako 18 000 používateľov vo všetkých obchodných oblastiach a dodávatelia JLR využijú virtuálne dvojča na zvýšenie efektívnosti, zlepšenie riadenia výroby, úsporu času a zníženie odpadu a nákladov.

Rozhodnutie JLR nasadiť platformu 3DEXPERIENCE v tomto rozsahu ďalej potvrdzuje úlohu, ktorú Dassault Systèmes zohráva v záväzku s JLR k dobrému a zodpovednému podnikaniu v odvetví, ktoré vyžaduje vysokú úroveň excelentnosti a personalizácie.

JLR môže využiť celé portfólio riešení spoločnosti Dassault Systèmes v oblasti dopravy a mobility založených na platforme 3DEXPERIENCE, a to ako lokálne, tak aj na cloude.  Jej tímy v oblasti nápadov, požiadaviek, systémového inžinierstva, CAD systémoch a výroby, ako aj jej hodnotového reťazca budú prepojené v jednom virtuálnom prostredí založenom na spolupráci s využitím znalostí a know-how.  To vytvára hodnotu, ktorá umožňuje zamestnancom JLR sústrediť sa na vysoko kvalitné úlohy, ako aj umožniť im vyvíjať sa v pokročilejších úlohách. 

"JLR využíva platformu 3DEXPERIENCE na vylepšenie svojho zážitku z virtuálneho dvojčaťa a vytvára softvérovo definované vozidlá, ktoré bezproblémovo integrujú vývoj hardvéru aj softvéru. Tento prístup systémového inžinierstva spája a integruje rôzne disciplíny, poháňa vývoj vozidiel a zabezpečuje dokonalosť podľa požiadaviek luxusných značiek," povedal Laurence Montanari, viceprezident pre dopravu a mobilitu spoločnosti Dassault Systèmes. "Naše riešenie typu softvér ako služba poskytuje tímom JLR zvýšenú agilitu a možnosť prístupu k najnovším technológiám na požiadanie. Po piatich rokoch partnerstva otvárame novú éru spolupráce nad rámec inžinierstva a výroby prostredníctvom dôveryhodného partnerstva, v ktorom tímy JLR a Dassault Systèmes úzko spolupracujú v krátkych iteráciách na riešení výziev JLR a jeho ekosystému."

Zdroj:

https://www.3ds.com/newsroom/press-releases/jlr-and-dassault-systemes-extend-partnership-deploying-3dexperience-platform-all-vehicle-programs-worldwide?linkId=429005214

 

 

Kontaktujte nás


Bližšie informácie o tom, ako Vami vyplnené osobné údaje spracovávame nájdete tu.

ĎALŠIE SPRÁVY ZO SEKCIE: NOVINKY A ČLÁNKY

Sociálne siete