Workshopy CATIA V5

školení 25. 02. 2021

Ak vyvíjate alebo vyrábate v strojárenstve, určite chcete pracovať moderne a sofistikovane. Pripravili sme pre vás sériu zaujímavých workshopov, ktoré budú plné ukážok, trikov a rád.

Workshopy budú prebiehať formou aktívnej prezentácie, preto nepotrebujete vlastné licencie.

 

Vyberte si z nasledujúcej ponuky a registrujte sa prostredníctvom formulára.

  • Workshopy budú prebiehať prostredníctvom aplikácie Zoom.
  • Čas konania vždy 8:00 - 11:00 hod (v prípade naplnenia kapacity bude otvorený ďalší termín 13:00 - 16:00).
  • Účasť na workshope je zdarma.

 

 Vyrábajte bez výkresov

Zbavte sa papierových výkresov vo výrobe. Zaneste všetky dôležité rozmery, tolerancie a úpravy povrchov do 3D modelu a uľahčite tak pochopenie zložitých tvarov pracovníkom vo výrobe. Zefektívnite prípravu obrábania zavedením farebného štandardu technologických prvkov vo firme
a skráťte tak čas strávený tolerovaním polôh, presnosťou a odchýlok.

Termín: 9. 3. 2021

Lektor: Pavel Svoboda

 

Tvorte 3D pomocou smart components

Smart komponenty sú prvky, ktoré sa parametricky menia, tvoria firemnú knižnicu a vychádzajú z vašich vlastných dát. Tieto prvky uľahčí prácu vývoju, výrobe i auditom. Smart komponenty umožňujú naprogramovať chovanie dielov a zostáv podľa daných pravidiel, reakcií a podmienok. Štandardizácia je synonymom pre vysokú efektivitu práce.

Termín: 10. 3. 2021

Lektor: Milan Minárik

 

Využitie reverzného inžinierstva

Chcete digitalizovať váš výrobok? Jednoducho vymodelovať diel z dát získaných 3D skenerom? Reverzné inžinierstvo vám v tomto pomôže. Takto digitalizované výrobky sa využívajú pre porovnanie výsledných výrobkov voči pôvodnému modelu či už v oblasti lisovania, vstrekovania alebo 3D tlače.

Termín: 11. 3. 2021

Lektor: Pavel Svoboda

 

Efektívna tvorba lisovacieho nástroja

Navrhujete, vyrábate a revidujete lisovacie nástroje? Ste si istí, že využívate plnú funkcionalitu, ktorú máte pre svoju prácu dostupnú? Ponorte sa s nami hlbšie do tejto problematiky a objavte funkcionality, ktoré vašu prácu ešte viac zefektívnia.

Termín: 16. 3. 2021

Lektor: Pavel Svoboda

 

Zjednotenie užívateľského prostredia v CATIA V5

Na tomto workshope ukážeme výhody jednotného nastavenia užívateľského prostredia v celej firme a možnosť jeho rozšírenia o makrá, ktoré automatizujú a štandardizujú opakovanú činnosť užívateľov. Jednotné prostredie zvýši efektivitu práce a ušetria celkový čas pri tvorbe projektu.

Termín: 17. 3. 2021

Lektor: Pavel Svoboda

 

Metodika tvorby šablón dielov a zostáv

Používate vlastné CATIA šablóny? Či sa jedná o diel, zostavu alebo výkres, vďaka šablónam začínajú všetci užívatelia projekt za rovnakých podmienok s už predchystanými atribútmi (parametre typu hmotnosť, polotovar, ... do pečiatky a i.), Ktoré by inak museli vždy vytvárať a vyplňovať ručne.

Termín: 18. 3. 2021

Lektor: Milan Minárik

 

Efektívne použitie funkcií pre morphing

Morphing je moderné riešenie deformácií a preddeformácií nielen vstrekovaných, lisovaných alebo 3D tlačených dielov. Ukážeme vám, ako možno prispôsobiť dáta tak, aby vyrobený tvar zodpovedal vašim požiadavkám. Zníži sa tým počet iterácií návrhov nástroja alebo nevydarených 3D výtlačkov, čo vedie k úspore nemalých nákladov a času stráveného pri príprave výroby.

Termín: 23. 3. 2021

Lektor: David Gajdůšek

 

Efektívna tvorba vstrekovacích foriem

Pracujete efektívne? Nestrácajte čas tvorbou a modifikáciou deliacich rovín, dutín a rámov základnými funkciami. Využite funkcie, ktoré sa na toto špecializujú.

Termín: 25. 3. 2021

Lektor: Pavel Svoboda

 

Pre svoje otázky môžete využiť tieto kontakty:

Irena Sedláčková

+420 735 794 166

skoleni@technodat.eu

 

ĎALŠIE SPRÁVY ZO SEKCIE: NOVINKY A ČLÁNKY

Sociálne siete