BRM AERO

Rodinná spoločnosť BRM AERO s.r.o. sa zaoberá výrobou lietadiel Bristell. Svojím klientom ponúka zostavenie a realizáciu všetkých typov modifikácií presne podľa želania zákazníka. Spoločnosť kladie dôraz na inovácie a venuje sa nepretržitému vývoju. Záruka a po záručný servis sú pre BRM AERO vnímané ako štandard.

Prínosy

  • 3DEXPERIENCE “Engineered To Fly“ ochraňuje dáta, know-how a procesy špecifické pre výrobcu lietadiel.


  • 3DEXPERIENCE riešenie pomáha navrhovať a vyrábať tvarované diely z plechu špecifické pre letecký priemysel a to vďaka funkcionalite CATIA Developed Shapes s prínosmi vo vývoji a výrobe.


  • 3DEXPERIENCE riešenie spája 3D nástroje s customizovaným PLM riešením v jednej inštalácii, čo spoločne s riešením NA CLOUDE významne znižuje celkové náklady.


Pozrite sa na video


„Firma BRM Aero používa pri vývoji lietadiel systém CATIA na 3DEXPERIENCE Platforme v cloudovej verzii. To umožnilo urýchliť proces vývoja lietadiel a jeho prechod do sériovej výroby. Voľba cloudovej verzie firme ušetrila náklady na implementáciu a infraštruktúru.“

Ing. Milan BříštělaZakladateľ a konateľ firmy BRM AERO, s.r.o.


Ozvěte se nám

Máme čtvrt století zkušeností s řešeními, která našim zákazníkům usnadňují práci. Umíme jim naslouchat a vyjít vstříc maximu jejich požadavkům. Protože jsou nároční, pomáhají nám držet se na špici v oboru a poskytovat služby na světové úrovni. Můžete mezi ně patřit i vy.

Stanislav VykoukalObchodní ředitel

+420 571 894 325

stanislav.vykoukal@technodat.eu

Sociálne siete