Doosan Škoda Power

Významný svetový dodávateľ energetických zariadení, predovšetkým parných turbín. Člen priemyselnej skupiny Doosan Heavy Industries, zasahujúci do rady odvetvia energetického a ťažkého strojárenstva. Doosan Škoda Power sa rozhodol pre spoluprácu s Technodatom.

Prínosy

  • Zvýšenie úrovne štandardizácie najvýznamnejších komponentov s cieľom zníženia jednotkovej prácnosti konštrukčnej práce.


  • Rozvoj kvalifikácie, podpora a technická kontrola konštrukčného týmu dislokovaného v Indii.


  • Implementácia automatických procesov a podnikových znalostí vo forme systémového knowledgeware ako súčást vývojového prostredia CATIA.„Využívaním engineeringových služieb spoločnosti Technodat nám pomáha lepšie reagovať na výkyvy v kapacitnom vyťažovaní našich zamestnancov. Za dobu našej spolupráce máme v Technodate radu schopných kolegov. Niektorí konštruktéri z Technodatu sú schopní spracovávať komplikované konštrukčné uzly bez zásahu našich kmeňových zamestnancov.“

David BrušákDepartment leader


Ozvěte se nám

Máme čtvrt století zkušeností s řešeními, která našim zákazníkům usnadňují práci. Umíme jim naslouchat a vyjít vstříc maximu jejich požadavkům. Protože jsou nároční, pomáhají nám držet se na špici v oboru a poskytovat služby na světové úrovni. Můžete mezi ně patřit i vy.

Jaroslav EliášObchodní tým CZ západ

+420 571 894 410

jaroslav.elias@technodat.eu

Sociálne siete