RPC Promens

Firma RPC Promens sa venuje vývoju a výrobe veľkoplošných plastových dielov a zostáv v stredných sériách technológií RIM (reaktívne vstrekovanie) a VF (vákuové tvarovanie) vrátane všetkých nadväzujúcich procesov ako je lakovanie, CNC orez, montáž, ultrazvukové zváranie, lepenie. Vďaka viac ako 25 ročným skúsenostiam v oblasti konštrukcie a vývoja patrí RPC Promens k vyhľadávaným dodávateľom pre radu OEM zákazníkov.

Prínosy

  • Vývoj a konštrukcia zložitých tvarových plastových výrobkov sa nezaobíde bez použitia pokročilých konštrukčných a simulačných nástrojov CATIA.


  • Prístup k 3D dátam a informáciám o výrobku je kľúčovým faktorom pre komunikáciu a spoluprácu jednotlivých rolí v podniku, tieto činnosti sú pokryté prostredníctvom 3DEXPERIENCE platformy.


  • Špecifikom výroby sú presné päť osé orezy plastových výrobkov na NC strojoch, ktoré sú programované v CATIA so špecifickou nástavbou FASTTRIM od nemeckej firmy CENIT.


Ozvěte se nám

Máme čtvrt století zkušeností s řešeními, která našim zákazníkům usnadňují práci. Umíme jim naslouchat a vyjít vstříc maximu jejich požadavkům. Protože jsou nároční, pomáhají nám držet se na špici v oboru a poskytovat služby na světové úrovni. Můžete mezi ně patřit i vy.

Jaroslav IvaškaObchodný riaditeľ

+421 32 6517 005

jaroslav.ivaska@technodat.eu

Sociálne siete