CATIA

CATIA | tvaruje svet, v ktorom žijeme

 

Rýchla navigácia

  1. CATIA engineering
  2. CATIA design
  3. CATIA systems engineering
  4.  

CATIA je popredné svetové riešenie pre návrh produktov. Riešenie návrhu výrobkov, ktoré je používané lídrami priemyselných odvetví, ktoré bežne vidíme a používame v našom každodennom živote. CATIA prináša jedinečnú schopnosť nielen vytvoriť model akéhokoľvek produktu, ale urobiť tak najmä v kontexte s očakávaným reálnym správaním výsledného výrobku takzvaný dizajn v dobe zážitkovej ekonomiky. Dizajnéri, konštruktéri, technológovia a všetci spolupracovníci si môžu lepšie predstaviť, presne definovať a reálne vytvarovať svet, v ktorom žijeme.

CATIA engineering

CATIA umožňuje vytvorenie akejkoľvek 3D zostavy pre celý rad strojárskych procesov a aplikácií:

CATIA obsahuje preddefinované procesy, ktoré pomáhajú inžinierom zvýšiť produktivitu pri navrhovaní výrobkov. A to nielen rýchlejšie dokončenú mechanickú konštrukciu, ale najmä rýchlym zmenovým riadením nad už vytvorenými dátami.

Inžinieri sa môžu spoľahnúť na kvalitné nástroje pre modelovanie a jednoznačne definovať mechanický výrobok vrátane 3D kót a funkčných tolerancií.

CATIA design

Dizajn hrá rozhodujúcu úlohu pre úspešné uvedenie nového produktu na trh. Či sa jedná o elektroniku, spotrebný tovar alebo automobily, CATIA pokrýva všetky potreby na kvalitu návrhu plôch triedy A. Úspešné sú tie výrobky, ktoré vyvolávajú pozitívne emocionálne reakcie od svojich zákazníkov. Kreatívny designer potrebuje špičkové nástroje pre vyjadrenie tejto emócie do tvarov modelu, ale zároveň umožňujúce napojenie na technické oddelenie. Len tak je možné navrhnúť krásny, technicky dokonalý výrobok, ktorý evokuje túžbu kupovať.

CATIA systems engineering

Vývoj inteligentných výrobkov je náročný proces. Vývojári potrebujú integrovaný systém, ktorý im umožní riadiť celý proces vývoja. Požiadavky na funkčnosť výrobku, definície architektúry systému, detailné modelovanie a simulácia zložitých celkov a programovanie softvéru, to všetko sú dnešné veľké nároky na CAD / PLM systém. Dassault Systèmes prináša jedinečnú multidisciplinárnu platformu, ktorá pokryje celý životný cyklus výrobku.

Kontaktujte nás


Bližšie informácie o tom, ako Vami vyplnené osobné údaje spracovávame nájdete tu.

Súvisiace články a aktuality

Sociálne siete